Vegye fel
velünk a kapcsolatot!

0 (Max. 300 Characters)

Hozzájárulok a megadott adataim kapcsolatfelvétel céljából történő kezeléséhez. (Adatkezelési tájékoztató)

Legyél betonszivattyú-kezelő az Equiscorp csapatában!

Főbb feladatok
  • Betonszivattyú tehergépkocsi rendeltetésszerű üzemeltetése, tisztántartása kívül-belül

  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (Fuvarlevél, gépüzemnapló)

Amit kínálunk
  • stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél

  • hosszú távú bejelentett munkaviszony

  • Munkaruha, védőruha biztosítás, hosszú távú munkalehetőség

Szükséges tapasztalat
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Elvárások
  • C kategóriás jogosítvány

  • Építő- és anyagmozgató gép kezelői vagy Betonszállító mixer betonszivattyúval képesítés

  • Minimum 3 éves vezetői gyakorlat

  • GKI kártya, tachográf kártya

  • PÁV III alkalmasság

  • Megbízható és rugalmas személyre van szükségünk, akire lehet számítani és lelkiismeretesen végzi a munkáját

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Balatonfüred 30 km-es körzetén belüli lakhely

Munkavégzés helye
  •  8230 Balatonfüred

Kérjük, töltsd fel önéletrajzod: *
Drag & Drop Files Here Browse Files