Vegye fel
velünk a kapcsolatot!

0 (Max. 300 Characters)

Hozzájárulok a megadott adataim kapcsolatfelvétel céljából történő kezeléséhez. (Adatkezelési tájékoztató)

Legyél műszaki előkészítő az Equiscorp csapatában!

Főbb feladatok
  • Mennyiségi számítások, árképzés készítése.
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése.
  • Tárgyalásokon való részvétel, jegyzőkönyv vezetése.
  • Tervdokumentációk, műszaki leírás és költségvetés felülvizsgálata és ellenőrzése.
  • Árajánlatok, költségvetések előkészítése, naprakész nyilvántartása.
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal.
  • Építésvezetői feladatok támogatása.
  • Anyagrendelés, nyilvántartás.
  • Ártükrök, önköltség készítése.
  • Utókalkulációk.
  • Átadási dokumentáció készítése.
Elvárások
  • Szakirányú minimum középfokú végzettség.
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt.
  • Számítógépes ismeretek (word,excel, google drive).
  • Építőanyagok, építési technológiák ismerete.
  • Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság.
  • Megoldásközpontú, kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód.
Amit kínálunk
  • Jó csapat, családias jó hangulat.
  • Teljes munkaidő.
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Változatos, kihívásokkal teli, felelős szakmai munka.
Kérjük, töltsd fel önéletrajzod: *
Drag & Drop Files Here Browse Files